Exhibitors

Dear Prospective Exhibitor,

You are invited to join us for our first ever International SKA ELT conference September 25-26 at the Faculty of Arts of Comenius University in Bratislava. SKA organized last year’s ELTForum but is now an official IATEFL associate and is proud to be able to put on our own conference, by teachers for teachers.Moysesova sien_plan

We see you, publishers, as our partners in our efforts to facilitate our students’ learning of the English language and we appreciate your participation on behalf of our members.

We are offering 1-, 2-, and 3-table areas. The tables are school desks and each costs 60 EUR. Space is limited and this is definitely first-come, first-serve so be sure to register as quickly as possible. You can register for a table here: http://goo.gl/forms/FEuk45VNXw.

If you have any questions, please contact exhibitor.ska15@gmail.com. We look forward to working with you!

Best,

Veronika Kálnová
Exhibitor Coordinator

 

Milí vydavatelia,

dovoľte, aby sme Vás pozvali na našu 1. celoslovenskú konferenciu s medzinárodnými prednášajúcimi pre učiteľov angličtiny všetkých úrovní, ktorú organizuje SKA (člen IATEFL) v dňoch 25.-26.9.2015. Táto konferencia je od učiteľov pre učiteľov, čo ju robí výnimočnou na trhu.

Vydavatelia sú pre nás a našich účastníkov dôležitými partnermi, a preto by sme Vám chceli ponúknuť plochu na prezentáciu Vašich produktov.

Konferencia sa uskutoční v Moyzesovej sieni Filozofickej fakulty Univerzity Komenského. Ponúkame plochy po jednom, dvoch a troch stoloch. Cena jedného stola je 60€ a počet je obmedzený.

Registrovať sa môžete otvorením linku:  http://goo.gl/forms/FEuk45VNXw

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vás a na spoluprácu s Vami.

So srdečným pozdravom

Veronika Kálnová

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s